Предмет: Физика,
автор: aburame233233
свинцеву деталь масою 200 г охолоджується від 520 градусів по цельсію до 27 градусів поцельсію. яка кількість температури передана навколишнім тілам
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q = cmΔt
Q = λm
температура плавления свинца 327 - > Δt = 300°C
удельная теплота плавления свинца 140 - > c = 140 дж / (кг*°С)
удельная теплота плавления свинца 0.25 * 10^5 - > λ = 0,25 * 10^5
Q = cmΔt + λm = m (cΔt + λ) = 0,2 * (140*300 + 0,25*10^5) = 13400 Дж = 13,4 кДж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: zavialovaans
Предмет: Математика,
автор: cajka8858
Предмет: Математика,
автор: maksimagovec
Предмет: Математика,
автор: Аноним