Предмет: Физика, автор: Аноним

Тіло масою 100 кг, яке рухається вертикально вниз з швидкістю 6 м/с, гальмується за допомогою канату до зупинки протягом 3 с. Вважаючи рух рівносповільненим, визначити силу натягу канату.

Ответы

Автор ответа: Yama11
0

Відповідь:

1130H

Пояснення:

Сила тяжіння(m•g) сила натягу(T)

T=m•(a+g) - а це означає що :

T=100•(6:4+.9,8)=1130(H)


rostykb240530: T=100•(6:4+.9,8)=1130(H) 4 звідки взялася?
Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: 1180 Н

Пояснення:

Приложения:

kuvaevmaks: помогите с физикой пожалуйста
Похожие вопросы