Предмет: Физика,
автор: vlad15022010vlad
2. Визнач густину тіла неправильної форми за допомогою
терезів і мензурки з водою. СРОЧНО!!!ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!
Приложения:

Melll1sk:
Чи є точні дані
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ: Густина: 97,5г/см³; 0,975кг/м³
Объяснение:Досліджуване тіло: Тіло неправильної форми
Маса тіла: 19г 500мг
Об'єм води в мензурці: 5см³
Об'єм води після занурення тіла: 5,2см³
Обчислення:
V=V²-V¹=5,3см³-5см³=0,2см³
Pексп = m/V=19,5г : 0,2см³=97,5г/см³=0,975кг/м³
(дані взяті з мого вимірювання)
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: djkdjkft
Предмет: Алгебра,
автор: dazaiswifee
Предмет: Английский язык,
автор: goodkim02060122
Предмет: Английский язык,
автор: xexec20265
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: rano22258