Предмет: Химия,
автор: irenanisova
Масова частка(%) Гідрогену у речовині,формула якої C2H2, становить
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
C2H2
Mr(C2H2)=(12×2)+(1×2)=26
w(H)=2/26×100%=7,69%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: nikitalavtak
Предмет: Математика,
автор: wiwowok
Предмет: Математика,
автор: nesso4ka2903
Предмет: Математика,
автор: 5abdelha
Предмет: Английский язык,
автор: elenadyba2003