Предмет: Физика,
автор: megapro2454576
Потребую допомогу якщо можливо
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
900м
Объяснение:
v=15м/с
t=60c
знайти:
l-?
l=15*60=900м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: broytub
Предмет: Математика,
автор: 11022002anna
Предмет: Українська мова,
автор: 4yn6pdkhyk
Предмет: Английский язык,
автор: Asikroy