Предмет: Физика,
автор: anonymous428
5. Скільки кам'яного вугілля потрібно спалити, щоб виділилося 5,4 МДж теплоти? Скільки води можна нагріти від 27 °С до 100°С?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
Q = 5,4 МДж = 5,4:106 Дж q = 27.106 Дж/кг
m-?
Из формули
Q = q.m
находим массу:
m = Q/ g
m = 5,4:106 / (27:106) = 5,4 / 27 = 0,2 кг
Q = 5,4 МДж = 5,4:106 Дж q = 27.106 Дж/кг
m-?
Из формули
Q = q.m
находим массу:
m = Q/ g
m = 5,4:106 / (27:106) = 5,4 / 27 = 0,2 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: farizabalmagambetova
Предмет: Математика,
автор: l99657559
Предмет: Физика,
автор: rctyz80809
Предмет: Математика,
автор: Аноним