Предмет: Химия,
автор: kamillashut1020
Срочно!!Обчисліть і вкажіть масу води,яку треба взяти для приготування розчину масою 200г з масовою часткою солі 5%.
Ответы
Автор ответа:
2
m(солі) = m(розчину)×ω=200 г ×0,05 = 10 г
m(H2O) = m(розчину) - m(солі) = 200 г - 10 г = 190 г
Відповідь: 190 г води треба взяти для приготування 200 г 5% розчину солі.
Объяснение:
***********************
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: BABABYN
Предмет: Литература,
автор: qwertyfhjbx
Предмет: Алгебра,
автор: a04478828
Предмет: Биология,
автор: Аноним