Предмет: Химия,
автор: mariia2010radchenko
УМОЛЯЮ СРОЧНО! Сделайте задачу (табличка с "дано" и полное подробное решение) ДАЮ 100 БАЛЛОВ! За спам удаляю и ставлю 1 звезду
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Так як масова частина магнію 20%(0,2), то на SOx припадає 80%,тобто 100% - 20% = 80% (0,8)
Складемо співвідношення:
w(Mg)/М(Mg) = w(SOx)/М(SOx)
0,2/24 = 0,8/SOx
0,2SOx = 24 * 0,8
0,2SOx = 19,2
SOx = 19,2 : 0,2
SOx = 96 ( молекулярна маса )
Звідси знайдемо масу Ox , так як молекулярна маса S -32 і у сполукі його 1 атом, то маємо
m(Ox) = 96 - 32 = 64
Знайдемо кількість атомів Оксинену в сполуці
n(O) = m(Ox)/М(О) = 64/16 = 4 моль
Отже формула MgSO₄
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: smartk122012022
Предмет: Алгебра,
автор: xnote6394
Предмет: Другие предметы,
автор: kirillmaisteruk
Предмет: Геометрия,
автор: Hdhhska
Предмет: География,
автор: Artemenko12