Предмет: Физика, автор: lorki41

Відстань між двома пунктами 26 км. З якою швидкістю проїде цю відстань
велосипедист за 13 хв?

Ответы

Автор ответа: daashulia
1

Ответ:

26км : 13хв = 2 км/хв

Объяснение:

Автор ответа: Markoqq1
0

Ответ:

26км : 13хв = 2 км/хв

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: david0104david0104
СТРУМ У РІЗНИХ СЕРЕДОВИЩАХ»

1. Чиста дистильована вода і кам'яна сіль є ізоляторами. Чому ж розчин солі у воді є провідником?

2. Чим відрізняється електропровідність розчинів чи розплавів електролітів від електропровідності металів?

3. Визначте, яка маса алюмінію відкладеться на катоді за 10 год під час

електролізуAl2(SO4)3,якщо сила струму через електроліт дорівнює 1 А. Електрохімічний

еквівалент алюмінію дорівнює 0,093 · 10- 6 кг/Кл .

4. Як відрізняються за питомим опором провідники, напівпровідники і діелектрики?

5. У процесі електролізу з водяного розчину срібної солі виділилося 500 мг срібла. Який заряд

пройшов через електролітичну ванну? Електрохімічний еквівалент срібла дорівнює

1,12·10–6кг/Кл.

6.Визначте масу срібла, що виділилося на катоді при електролізі азотнокислого срібла за 2 год.,

якщо до розчину прикладена напруга 2В, а його опір 5 Ом.(k=1,12· 10- 6кг/Кл)

7.Які витрати енергії на одержання 1 кг алюмінію, якщо електроліз солі алюмінію ведеться під

напругою5,5 В(k=0,093 ·10–6кг/Кл).