Предмет: Физика, автор: krup4k

5. Яка кількість теплоти витрачається
на нагрівання 600 г льоду від 0 °C до
40 °C ?
СРОЧНО

Ответы

Автор ответа: fizikUA1
1
Відповідь на фото , дякую

fizikUA1: Вибачте , фото не загрузилося , значить напишу відповідь тут :
Q=cm(t2-t1)
Q=2100•0,6(40-0)=33 600Дж=33,6кДж.

Вибачте за незручності.
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: kirilldemidov0308