Предмет: Математика,
автор: podvarcenkoivan
Помогите с математикой, даю 30 баллов! Очень Выручите!
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 кг цукерок коштує 12 грн
Нехай 1 кг печева коштує х грн
Розв'язання
6(кг)•12(грн) + 8(кг) • х грн = 144
72 + 8х = 144
8х = 72
х = 72:8
х= 9
Відповідь: 1 кг печива коштує 9грн
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Vovkanikus
Предмет: Английский язык,
автор: kpeldoxoxpsps
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: nodargabidulin
Предмет: Информатика,
автор: Dangor123