Предмет: Физика, автор: arzumanovakaterina38

пару води масою 8,75кг, взятої при температурі 83,75°С. скільки енергії вона передасть навколишньому середовищу при конденсації і подальшому охолодженні до 38,8°С?

питома теплоємність води с=4200Дж/(кг•°С), питома теплота. випаровування води r=2,3МДж/кг=2300000Дж/кг.
відповідь закругли до десятих.
ДАЮ БАГАТО БАЛІВ!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: amalawaish
1

Ответ: Q = Q1 + Q2

Q1 = Lm

Q2 = cm (100 - 0)

Q = 2300000 Дж/кг * 1 кг + 4200 Дж / (кг*⁰С) * 1 кг * 100 ⁰С = 2300000 Дж + 420000 Дж = 2720000 Дж = 2,72 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: snizhanamykhailova