Написати як ви святкуєте Різдво або Новий рік. На українській мові
Ответы
У моїй батьківщині відзначається не лише Новий Рік, а й Різдво Христове. Для нас це сімейне свято. Ми з братом зустрічаємо його з батьками, бабусями та дідусями. Зазвичай всі родичі збираються у нас вдома, у вбраної ялинки, що залишилася з Нового року.Готуватися до Різдва ми починаємо ще вранці. Мама готує смачну кутю з изюмом. Як тільки вечоріє, я несу частину цієї куті до своєї хрещеної матері, яка живе неподалік. Така традиція. А вона дарує мені якийсь подарунок до Різдва.
Потім я з друзями та подругами йду колядувати. Мама не дозволяє ходити допізна, тому ми робимо це до святкової вечірки. Ми приходимо до знайомих людей і співаємо колядки про немовля Ісуса, про Богородицю, ягнят та першу зірку на небі. Ми говоримо, що на Землю прийшла радість, бо Ісус Христос народився.
«Наколядовані» конфети та дрібні гроші ми ділимо між собою. Одного разу ми переодягалися в костюми і ходили лайками. Була у нас коза, а ще цигани, ведмідь та інші персонажі. У мене було циганське вбрання.
Увечері шостого січня вся наша батьківщина збирається за святковим столом. Цей вечір називається Святим Вечором. Дорогих подарунків ми один одному не даруємо, бо все вже подаровано на Новий рік. Усі сідають їсти спочатку кутю, а потім і інші страви. Усією батьківщиною ми згадуємо померлих родичів, а бабуся ставитиме окремо тарілку з кутею, як ніби для них.
Новий Рік – це свято, яке відзначають буквально всі люди Землі. На всій планеті, у кожній країні, у кожній родині діти й дорослі готуються до цього свята, чекаючи нових радісних подій, барвистих подарунків, дивних чудес і виконання заповітних бажань. Мабуть, немає більше таких свят, які б протягом багатьох століть об'єднували радісним святкуванням все населення світу, незалежно від відстаней, кольору шкіри і віросповідання. Але це зовсім не означає, що всі народи святкують зустріч Нового Року однаково. Кожен народ зустрічає це свято у відповідності з національними традиціями і використовує для цього свою атрибутику.
Традиція зустрічати Новий Рік виникла в дуже давні часи. Зазвичай початок року прив'язувався до якої-небудь важливої події, що відбувалася раз на рік і означала початок нового річного циклу. Історія новорічного свята в Україні досить непроста, пов'язана з неодноразовими змінами часу святкування – весна, осінь, зима, що відбулися протягом багатьох століть.
ЗВИЧАЇ СВЯТКУВАННЯ ЗУСТРІЧІ НОВОГО РОКУ В УКРАЇНІ , я святкую новий рік , в сімейному колі, з друзями.
Объяснение:...............,.....