Предмет: Химия,
автор: Lizapotteroman
45.Який об'єм водню (н.у) виділиться при повному розчиненому 17 г цинку в сульфатній кислоті.
Допоможіть ЗАРАЗ будь ласка!!!!!!! Даю 50 балів
Розпишіть відповідь (то як ви рішали це)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Zn) = 17 г
Найти: V(H2) - ?
Складемо РХР:
17 г х л
Zn + H2SO4 → ZnSO4 + H2↑
n = 1 моль n = 1 моль
M = 65 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 65 г V = 22,4 л
17 г(Zn) - х л (Н2)
65 г(Zn) - 22,4 л (Н2)
V(H2) = 22,4 * 17 : 65 = 5,86 л
simenovavika:
помогите пожалуйста с химией
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: krutyskrutysev670
Предмет: Українська мова,
автор: nazarmetelskij41
Предмет: Литература,
автор: annaalfeeva77
Предмет: Математика,
автор: dasha4698756
Предмет: Алгебра,
автор: sashatrebuet