Предмет: Физика, автор: andrijka93

На спиртівці нагріли 500 г води від 25 °С до 85 °С. При цьому згоріло 9 г спирту. Знайдіть ККД нагрівальної установки.

Ответы

Автор ответа: creazy88
1

Ответ:

m1=500g=0,5кg

m2= 0,491kg

∆t=60°С

c=2500Dж/(кг*°С)

рішення:

n= Q1-Q2/Q1 *100% =75000Дж-73650Дж/75000Дж*100%= 1350/75000*100%= 1.8%

Q1=c*m1*∆t= 2500Dж*0,5кг*60°С= 75000Дж

Q2= c*m2*∆t=2500Dж* 0,491кг*60°С= 73650 Дж

Відповідь: n=1.8%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vlad5775578768