Предмет: Физика,
автор: glazenkokristina
Яку кількість теплоти необхідно витратити, щоб нагріти 5 кг води від 0°С до кипіння й повністю випарувати її? допоможіть будь ласка!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1,36×10⁷Дж
Объяснение:
Дано:
m=5кг
to=0°C
t1=100°C
Q=?
Q=cm∆T - кількість теплоти, яку потрібно надати , щоб нагріти тіло до певної температури, тобто 100°С
Q=Lm - кількість теплоти, яку потрібно надати, щоб випарувати 5 кг цієї води при температурі 100°С
Разом Q:
Q=cm∆T+rm, де с = 4200Дж/кг×°С
r = 2,3MДж/кг
Підставляємо:
Q= 4200×5×100+2300000×5= 2100000+11500000=1,36×10⁷Дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofanishkyn
Предмет: Українська мова,
автор: j666666000000
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: belyjdima
Предмет: Физика,
автор: gitler190560