Як виникли культурні сорти овочів?
Ответы
Ответ:
Бібліотека методичних матеріалів
Кремінський професійний ліцей
Історія розповсюдження
овочів у світі
Підготувала викладач
Зінова Віра Миколаївна
м. Кремінна
2019 н.р.
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світі
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світіІсторія людства, як стверджують історики, бере початок з Африки.
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світіІсторія людства, як стверджують історики, бере початок з Африки.Історія овочів починається на зорі сучасного людства, коли мисливці збиралися покинути Африку і почали заселяти всю планету.
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світіІсторія людства, як стверджують історики, бере початок з Африки.Історія овочів починається на зорі сучасного людства, коли мисливці збиралися покинути Африку і почали заселяти всю планету.Розводити корисні рослини людина почала дуже давно, ще у кам’яному віці. Спочатку люди збирали те, що давала природа та що можна було вжити в їжу – плоди, листя, насіння.
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світіІсторія людства, як стверджують історики, бере початок з Африки.Історія овочів починається на зорі сучасного людства, коли мисливці збиралися покинути Африку і почали заселяти всю планету.Розводити корисні рослини людина почала дуже давно, ще у кам’яному віці. Спочатку люди збирали те, що давала природа та що можна було вжити в їжу – плоди, листя, насіння.Потім почали зберігати окремі види дерев, чагарників, трав, які давали їм їжу. Потім виникло примітивне землеробство, коли люди почали розкидати насіння корисних рослин і збирати урожай.
2019 н.р.Історія розповсюдження овочів у світіІсторія людства, як стверджують історики, бере початок з Африки.Історія овочів починається на зорі сучасного людства, коли мисливці збиралися покинути Африку і почали заселяти всю планету.Розводити корисні рослини людина почала дуже давно, ще у кам’яному віці. Спочатку люди збирали те, що давала природа та що можна було вжити в їжу – плоди, листя, насіння.Потім почали зберігати окремі види дерев, чагарників, трав, які давали їм їжу. Потім виникло примітивне землеробство, коли люди почали розкидати насіння корисних рослин і збирати урожай.Мимоволі стародавні землероби ставали і стихійними селекціонерами – адже вони відбирали рослини зі смачними плодами, високою врожайністю та іншими корисними властивостями. Загалом, всі овочеві рослини мають свої багатовікові історії.