Предмет: Математика,
автор: Hfufigufu
Купили 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 575 грн. Скільки коштує кілограм цукерок , якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: нехай х-грн. вартість 1 кг печива,
тоді 2*х грн коштує 1 кг цукерок.
сост. ур-е
1) х+2*2*х=60
5 * х = 60
х = 60/5
х = 12 грн. печиво
2)2 * 12 = 24 грн. цукерки
Пошаговое объяснение: :)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: u8059160
Предмет: Биология,
автор: gold16113
Предмет: Английский язык,
автор: aaa1200197
Предмет: Немецкий язык,
автор: Alyonameowmeow
Предмет: Геометрия,
автор: bashka2107