Предмет: Химия, автор: alemmamrenov

•2. Күкіртсутек оттекте шала жанғанда күкірт түзіледі: 2H2S + O2 = 25 + 2H 20 Реакция нәтижесінде 4 моль күкірт түзiлсе, реакцияга оттектiн кандай массасы қатысқан? Жауабы: 64 г. ​

Ответы

Автор ответа: abylajkuanysbek3
21

4×1 / 2 = 2 моль

Оттек 16г×2=32 32×2моль=64г

Приложения:

alemmamrenov: Добрый человек спасибо
mustafasaparbek7: чел как же ты хорош
aldiarbalturin995: спасибо
Ayaulum001: 16 г қайдан шықты?
abylajkuanysbek3: Оттектің массасы 16г
Ayaulum001: Ееее рахмет ладн,а то біздін апай докапается ещё
Ayaulum001: А мен білмейм
dzhumagazievarlan: 32 32 деген не
dzhumagazievarlan: аа всё түсіндім
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ivanIvanowych
Предмет: Алгебра, автор: irairagavrik2000
Предмет: Русский язык, автор: goodornogood22645