Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яка кількість теплоти необхідна для випаровування 20 г
спирту, температура якого 78 град?
Cohendd:
Q=L*m=9*10^5*20*10^(-3)Дж=180*10²=18кДж.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:..........
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: LiptonLove
Предмет: Математика,
автор: indirasalauatova96
Предмет: Математика,
автор: gricunakkarina2
Предмет: Математика,
автор: ChiStS
Предмет: Математика,
автор: carwill