Предмет: Физика,
автор: vpvoagvi30
Чому дорівнює індукційний опір котушки з індуктивністю 0,5Гц за частоти 400г ц?
Ответы
Автор ответа:
1
опiр виражається для котушки наступним чином:
XL = ωL = 2 π f L, де L - це індуктивність, ω - циклічна частота (рад/с), а f - частота у герцах
Тоді:
XL = 2 * 3,14 * 400 * 0,5 = 1256 Ом
Сподіваюсь, що правильно ;)
XL = ωL = 2 π f L, де L - це індуктивність, ω - циклічна частота (рад/с), а f - частота у герцах
Тоді:
XL = 2 * 3,14 * 400 * 0,5 = 1256 Ом
Сподіваюсь, що правильно ;)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: m8251333
Предмет: Математика,
автор: 2011kopm
Предмет: Математика,
автор: maxnikolaichyk161220
Предмет: Биология,
автор: devochkatyan123