Предмет: Математика,
автор: roma696122
Помогите решить с объяснением!!! Это важно с ОБЪЯСНЕНИЕМ :)
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
150 гривень коштуватиме 1 кілограм печива.
Пошаговое объяснение:
25/5:6=25/5:6/1=
25/5х0,6/1х5=
25/5:30/5=
25/5х30/5= 750/5 = 150/1 =150
Відповідь: 150 грн коштуватиме 1 кг печива. :)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aronen084
Предмет: Математика,
автор: imtiredsomuch
Предмет: Українська література,
автор: olenaakhramchuk
Предмет: Геометрия,
автор: dennovikovkiki