Предмет: Українська література, автор: minkoksenia149

1, с. 27—36). Віднови послідовність подій. «Далеко попереду летів на своєму Вітрику козацький вивідник Пилип Швайка. Назад він не озирався, оскільки був певний, що воронівці послухаються його...» «...Почав непомітно описувати в степу широке півколо. Він звертав туди, де полюбляв зупинятися на ночівлю Іслам-бек». «Навколо багать здійнялася метушня. Кілька постатей скочило на коней і подалися назустріч Тишкевичу». «Проте хлопці, які все ще були далеко позаду, помітили те півколо, і Грицик, вйокнувши на коня, подався навперейми». «...., не криючись, вилетів на вершечок пагорба. А там застиг, ніби вперше вгледів татарський стан». «І раптом татарин ні з того нi з сього задер голову до неба...>> «Завалували, завили степняки й пустили своїх коней учвал. Вони пролітали повз вимоїну [...], а копита одного коня вдарили землю майже перед самісіньким Грициковим носом». y B Роз нув Ha: лис Пр від 8. 9. ПР Xa назие поран допог й пе писа прик й ко 3 СЬКО коза яких
ЛЮДОНЬКИ ПОМОЖІТЬ ПЖПЖЖ​

Ответы

Автор ответа: Olyun4ik
16

Відповідь:

Віднови послідовність подій.

«Далеко попереду летів на своєму Вітрику козацький вивідник Пилип Швайка. Назад він не озирався, оскільки був певний, що воронівці послухаються його...»

«...Почав непомітно описувати в степу широке півколо. Він звертав туди, де полюбляв зупинятися на ночівлю Іслам-бек».

«Проте хлопці, які все ще були далеко позаду, помітили те півколо, і Грицик, вйокнувши на коня, подався навперейми».

«Навколо багать здійнялася метушня. Кілька постатей скочило на коней і подалися назустріч Тишкевичу».

«...., не криючись, вилетів на вершечок пагорба. А там застиг, ніби вперше вгледів татарський стан».

«Завалували, завили степняки й пустили своїх коней учвал. Вони пролітали повз вимоїну [...], а копита одного коня вдарили землю майже перед самісіньким Грициковим носом».

«І раптом татарин ні з того нi з сього задер голову до неба...>>

Пояснення:


minkoksenia149: дякуюю))))
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: ShipperLumity
1.Скільки минуло років від будівництва замку Любарта в Луцьку?
2. Виберіть із переліку памятки, створені в другій половині XIV - на початку XVI ст.
Десятинна церква в Києві, ікона Юрія Змієборця із Станилі, Михалівський Золотоверхий собор у Києві, ікона Успіння Богородиці О. Горошковича, Камянець-Подільська фортеця, Борисоглібський собор у Чернігові, церква-фортеця в Сутківцях на Поділлі.
3. Визначте місце розташування найвідоміших архітектурних споруд доби.
4. Дайте відповіді на запитання: Чим уславився Юрій Дрогобич? Чому вчений увійшов в історію під таким іменем? Якими ули особливості українського містобудування? Чому не втрачало значення будівництво оборонних споруд? Що характерне для образотворчого мистецтва доби? Наведіть приклади поєднання європейських і національних традицій у памятках культури доби. Яку памятку вважаєте символом доби. Чому?
5. Складіть текст запрошення відвідати інтернет-музей "Архітектурні памятки України в другій половині XIV на початку XVI ст"