Предмет: Математика, автор: Maksim4ik7777

За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо якщо 1 кг капусти коштує 12 грн?

Ответы

Автор ответа: Ahmedar
0

Ответ:

9 грн

Пошаговое объяснение:


vp2415541: 1. 12*3=36 (грн) - коштує 3 кг капусти;
2. 54-36:2=18:2=9 (грн) - коштує 1 кг моркви.
Відповідь - 9 грн коштує 1 кг моркви.
Автор ответа: angelinamelnichenko9
1
1 кг капусти коштує 36 грн
А тобто: 12•3=36
Віднімаємо 54-36=18 (грн)
І ділимо 18:2= 9 (грн)
Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alinurmurat6