Предмет: Химия,
автор: malanchukmaksim2007
Масова частка Карбону в молекулі вуглеводню 85,71%. Визначте формулу цієї сполуки, якщо відомо, що відносна густина її за воднем 42.
Срочна!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
C6H12
Объяснение:
w(C)=85.71%
w(H)=100%-85.71%=14.29%
D(H2)=42
CxHy-?
M(H2) = 2 г/моль
M(CxHy)=D(H2)*M(H2)=42*2 г/моль =84 г/моль
m(CxHy) = n(CxHy) * M(CxHy) = 1 моль*84 г/моль = 84 г
m(C) = m(CxHy) * W(C) / 100% = 84 * 85.71% / 100% = 72 г
m(H) = m(CxHy) * W(H) / 100% = 84 * 14.29% / 100% = 12
n(C) = m(C) / M(C) , M(C) = 12 г/моль
n(C) = 72 / 12 = 6 моль
n(H) = m(H) / M(H) , M(H) = 1 г/моль
n(H) = 12 / 1 = 12 моль
n(C) : n(H) = 6 :12
C6H12
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: xrustjahanuchak3
Предмет: Другие предметы,
автор: diankaLitva11
Предмет: Английский язык,
автор: gosha294
Предмет: Литература,
автор: goodornogood22645
Предмет: Алгебра,
автор: ahsas0975