Предмет: Физика, автор: Pioadd

Велосипедист першу половину часу рухався зі швидкістю 46 км/год, а другу половину часу - зі швидкістю 44 км/год. Знайти середню швидкість руху велосипедиста. Відповідь подати у м/с. ​

Ответы

Автор ответа: gigatron
13
Думаю це так
1) (46+44)/2=90/2=45(км/год)
45 км/год=12,5 м/с
Отметь как «лучший ответ»
Похожие вопросы