Предмет: Физика, автор: gulnaras489

6. Табанының ауданы 0,4×0,2(м) тікбұрышты параллелепипед түріндегі аквариум 0,15 м биіктігіне дейін сумен толтырылған. Аквариумдегі судың көлемін анықтаңдар. Осы судың массасы қандай? Судың тығыздығы 1000 кг/м3

Ответы

Автор ответа: nargiz9977
26

Ответ:

S=0.4*02=0.08 квадрат метр V=Sh=0.08*0.15=0.012 куб метр

m=ρV= 0.012*1000=12 кг

Объяснение:

надеюсь помогла.


iliyassaken28042009: а я не понял что такое h
nargiz9977: это биіктік
iliyassaken28042009: спас6
iliyassaken28042009: спасибо
komnatascr9: оооо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: hajrulinaleksej892