Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яку кількість теплоти необхідно передати Воді масою 15 кг , узятій за температури кипіння , щоб перетворити її на пару ?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
6.300.000 Дж
Пояснення:
C=4200Дж/Кг•°С
m=15кг
дельта t=100°C
Q=m×дельта t×C
Q=15кг×4200Дж/кг•°С×100°С
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: shelaevartem
Предмет: Математика,
автор: hv5fxnpmfj
Предмет: Литература,
автор: bogdanpro256
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Haksm