Предмет: Физика,
автор: annapochta2006
У провіднику, довжина активної частини якого становить 22 см сила струму дорівнює 5 А. Провідник вміщено в однорідне магнітне поле перпендикулярно лініям індукції, яка дорівнює 20 мТл. Яку роботу виконає магнітне поле при переміщенні цього провідника на 10 см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2,2*10⁻³Дж
Объяснение:
Дано:
l=22см=0,22м
I=5A
B=20мТл=0,02Тл
α=90°
S=10см=0,1м
------------
А-?
Силу Лоренца находим по формуле:
Fл=I*B*l*sinα, где:
I-сила тока в проводнике;
В-индукция магнитного поля;
l-длина проводника
Fл=5*0,02*0,22*1=0,022Н
Работу магнитного поля находим по формуле:
A=FS, где:
F-сила Лоренца;
S-расстояние перемещения проводника
А=0,022*0,1=2,2*10⁻³Дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ripakandzo
Предмет: География,
автор: danialzolausiev
Предмет: Українська мова,
автор: flower20101306
Предмет: География,
автор: dbrfu
Предмет: Математика,
автор: yesmhmbruh