Предмет: Физика,
автор: nuraliasylbek97
массасы 5кг дене горизонталь жазықтықпен 2м/с2 үдеуімен қозғалады.Егер үйкеліс коэффинценті 0,1 болса, денеге әсер ететін горизонталь тарту күшінің шамасы қандай? Ответ тауыпберіңдерш срочно өтініш
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
18.5 H
Объяснение:
m=5 кг a=2 м/с² μ=0,17 F=?
===
F-Fтр=m*a
Fтр=μ*N=μ*m*g
F=m*(a+μ*g)=5*(2+0.17*10)=18.5 H
============================
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: blize10
Предмет: Химия,
автор: illamihailov825
Предмет: История,
автор: alo20404040
Предмет: Другие предметы,
автор: kiryushaborisov2008
Предмет: Химия,
автор: Vgdhsh