Предмет: Химия, автор: gebanvpl

СРОЧНО Допоможіть, дам 20 балів

виберіть правильну відповідь


w(Mg) = 50%, w(O)= 50%

w(Mg) = 80%, w(O)= 20%

w(Mg) = 20%, w(O)= 80%

w(Mg) = 10%, w(O)= 90%

Приложения:

Ответы

Автор ответа: masamahalina
1

Ответ:

w(Mg)=20%,w(O)=80%

Объяснение:

jsbsbhxjdbsbsvkf

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Meowi1000