Предмет: Математика, автор: belocerkovecanna08

Розв'яжи задачу діями купили 3 кг печива і 2 кг цукерок за покупку заплатили 301 грн скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива стоє 41 грн
ПЛІС СРОЧНО СПАСІТЬ


belocerkovecanna08: Пліс
belocerkovecanna08: Срочно важна кажда сікунда

Ответы

Автор ответа: McProfessor
13
  1. 41 х 3 = 123 (грн) - заплатили за печиво
  2. 301 - 123 = 178 (грн) - заплатили за цукерки
  3. 178 : 2 = 89 (грн) - ціна 1кг цукерок

Відповідь: 1кг цукерок коштує 89 гривень


belocerkovecanna08: Дякую
Автор ответа: lolich112
2

Пошаговое объяснение:

x - коштує 1 кг цукерок, тоді

3*15+2*х=95

45+2х=95

2x = 95-45

2x=50

x=25

Отже 1 кг цукерок коштує 25 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sergeev228ruler