Предмет: Математика,
автор: belocerkovecanna08
Розв'яжи задачу діями купили 3 кг печива і 2 кг цукерок за покупку заплатили 301 грн скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива стоє 41 грн
ПЛІС СРОЧНО СПАСІТЬ
belocerkovecanna08:
Пліс
Ответы
Автор ответа:
13
- 41 х 3 = 123 (грн) - заплатили за печиво
- 301 - 123 = 178 (грн) - заплатили за цукерки
- 178 : 2 = 89 (грн) - ціна 1кг цукерок
Відповідь: 1кг цукерок коштує 89 гривень
Автор ответа:
2
Пошаговое объяснение:
x - коштує 1 кг цукерок, тоді
3*15+2*х=95
45+2х=95
2x = 95-45
2x=50
x=25
Отже 1 кг цукерок коштує 25 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kattungelilla
Предмет: Биология,
автор: is3021003
Предмет: Биология,
автор: jfewxxt
Предмет: Английский язык,
автор: STRELOID
Предмет: Алгебра,
автор: sergeev228ruler