Предмет: Физика, автор: kozlovakatia244

Перцi 800 м поїзд метрополітену подолав зі швидкістю 36 км/год, наступні 5 балів 900 м - зі швидкістю 54 км/год, решту 500 м, що залишилися до станції, потяг ішов зі швидкістю 36 км/год. Визначте середню швидкість руху поїзда на всьому шляху.​

Ответы

Автор ответа: siryachenkovolodymyr
1

Відповідь:

Vср=S\t

t1=S1\V1=800\10=80с

t2=S2\V2=900\15=60с

Vср=(800+900)\140=170/14=12 м\с

Пояснення:

Похожие вопросы