Предмет: Физика, автор: povolotskymaksim

Яку кількість теплоти видiляе за кристалізації та охолодження до температури 60ºС 200 г алюмінію , узятого за температури 660 ° С ? Зобразiть процес на графіку залежності температури від часу .​

Ответы

Автор ответа: bananchik9090
1

Ответ:

Ответ: 188,4кДж

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

t1=660°C

t2=60°C

с=920Дж/кг°С

х=3,9*10 Дж/кг

Q-?

Q=xm+cm(t1-t2)=3,9*100*0,2+920*0,2'(660-60)=1 88400Дж 188,4кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kimlykana528