Предмет: Физика, автор: vanapatlac611

Визначте час руху автомобіля, який пройшов шлях 12 км, рухаючись рівномірно прямолінійно зі швидкістю 24 м/с​

Ответы

Автор ответа: vinlove
1

Объяснение:

Дано:

s=12км= 12 000м

v=24м/с

t-?

v=s/t

t=s/v

t=12 000/24= 500 с

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: ftop1607