Предмет: Химия,
автор: hachevskyyo
Скільки грамів KCl потрібно додати до 450 г 8% розчину цієї ж
солі, щоб одержати її 12% розчин?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(KCl) = 450 г
w1 = 8 %, = 0,08
w2 = 100% = 1
w3 = 12 %, = 0,12
m2 -?
m1 *w1 + m2 * w2 = m3 * w3
450 *0,08 + m2 * 1 = (450 + m2 )* 0,12
36 + m2 = 54 + 0,12m2
0,88m2 = 18
m2 = 18 : 0,88
m = 20,45 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maks123322t
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zulfiyaismoilova951
Предмет: Алгебра,
автор: gesperidan897
Предмет: Математика,
автор: mukhlisabotirovp