Предмет: Физика,
автор: max227249
Яка кількість теплоти (в кДж) виділяється під час конденсації 250 г водяної пари?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано: Решение:
m = 2.5 кг Q = 2.5 x 2.3
t = 100 C
L = 2300000 Дж:кг
Ответ: 5.75 МДж
qqqq30500:
kdmdndkxn
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: dbdbddhdhdhdj
Предмет: Математика,
автор: sofialegejda5
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: pikapikhghapikacu51
Предмет: Русский язык,
автор: rda42