Предмет: Физика, автор: ghaz0705

Потяг рухається зі швидкістю 50 м/с. Скільки часу триватиме
подорож, якщо відстань між двома містами дорівнює 945 км?Відповідь
запишіть у хвилинах.

Ответы

Автор ответа: vinlove
9

Объяснение:

Дано:

v=50 м/с

s=945 км= 945 000 м

t-?

Розв'язання

v=s/t

t=s/v

t= 945 000/50= 18 900 с= 315 хв

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: xxrouver