Предмет: Химия,
автор: neydiminecraft
ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!
1) Обчисліть кількість молекул у 3 моль натрій карбонату Na2CO3.
2) Обчисліть кількість речовини
сульфатної кислоти H2SO4 у зразку, що містить 3,01 · 1023
молекул.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1)
N = n * Na де Na = 6,02 * 10²³ число Авогадро
N = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³ молекул
2)
n = N/Nа = 3,01 * 10²³/ 6,02 *10²³ = 0,5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vedernikovadara33
Предмет: Математика,
автор: eliwxsq
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: fukkindying
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним