Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Переказ своїми слова.Пж Срочно.Даю 100 балов БУРШТИН НАШОЇ ІСТОРІЇ Сотні вагонів, навантажених карпатським лісом, перетинають кордони України щомісяця, сотні гектарів поліських лісів копачі бурштину перетворюють на марсіанські пустелі, луганські й донецькі степи вкриваються вугільними копанками, з річок вимивається пісок, деградуючі українські чорноземи з року в рік не бачать сівозміни й засаджуються соняшником, рапсом або люцерною. Варварська псевдо- господарська діяльність давно вже стала ознакою сьогодення й вийшла за межі здорового глузду. На цьому тлі губиться ще одна жахлива форма розграбування загальнонаціонального надбання - так звана чорна археологія. Земля України багата на свідчення давньої історії - за тисячі років через наші терени пройшли цивілізації й археологічні культури. Усі вони залишили тут сліди свого існування - археологічні матеріали й артефакти. Кожного сезону тисячі дослідників вивчають археологічні пам’ятки, отримуючи нову неоціненну інформацію про нашу історію. Чорні копачі за допомогою металошукача знаходять предмет, який викопують із шару ґрунту найчастіше з метою продажу. Фактично цей предмет виривається з історії і втрачає 90 % своєї інформативності. При цьому назавжди нищиться сама пам’ятка або її частина . Розкрадачі археологічних пам’яток були завжди - від часів Стародавнього Єгипту до сьогодення. Але нині це своєрідне хобі набуло характеру епідемії, у цьому бізнесі задіяно тисячі людей. Більшість не знає про юридичну відповідальність і абсолютно впевнена у своїй безкарності. У соціальних мережах існують численні групи копачів, де люди обмінюються злочинним досвідом. Середньостатистичний Інтернет-аукціон може змагатися з фондами багатьох історичних музеїв. Серед найгучніших- випадків минулого року - продаж на одному з аукціонів трьох срібних глечиків часів Римської імперії. Продавець - чорний копач зазначив місцем знаходження скарбу територію України. Один зі щасливих випадків, що набув міжнародного розголосу, - це історія з давньоруським мечем, конфіскованим на естонській митниці. 13 травня 2016 р. меч повернули в Україну Звісно, існують і випадкові знахідки. Тому, якщо до ваших рук потрапили якісь археологічні цінності, будь ласка, обов’язково звертайтеся до відділення Охоронної археологічної служби України у вашому регіоні. Ситуація з розграбуванням нашої історичної спадщини вимагає негайної реакції на рівні державних органів.​

Ответы

Автор ответа: soltus1703
2

вагони що навантажені в карпатському лісі, які перетинають кожного місяца кордон, вугільні копанки в Донецьку й Луганську, чорноземи, що засіюються соняшником, рапсом або люцерною. Варварська псевдо- господарська діяльність давно вже стала ознакою сьогодення й вийшла за межі здорового глузду. На цьому фоні є ще одна жахдива форма розграбування - чорна архіологія

Земля України багата на історію й археологію. яерезе наші терени пройшли цивілізації й археологічні культури. усі вони залишили сліди свого існування - матеріали й археологічні артефакти. Кожного сезону археологи вивчають нову неоцінену інформацію. Чорні шукачі за допомогою металошукача знаходять артефакти й продають їх на ринці. Цей предмет фактично виривається з історії й вратачає 90% своєї інформатичності. Розкрадачі пам'яток були завжди, від стародавнього Єгипту до сьогодення. Але зараз це набуло епідемії, у цьому бізнесі сидять десятки тисяч людей. Багато хто думає, що це залишитлся безнаказанно. У соцмережах є групи де злочинці обмінюються інформацією. Серед найвідоміших- випадків минулого року - цеьпродаж на одному з аукціонів трьох срібних глечиків часів Римської імперії. Продавець - чорний копач зазначив місцем знаходження скарбу територію України. Один зі щасливих випадків, що набув міжнародного розголосу, - це історія з давньоруським мечем, конфіскованим на естонській митниці. 13 травня 2016 р. меч повернули в Україну. Звісно, існують і випадкові знахідки. Тому, якщо до ваших рук потрапили якісь археологічні цінності, будь ласка, обов’язково звертайтеся до відділення Охоронної археологічної служби України у вашому регіоні. Ситуація з розграбуванням нашої історичної спадщини вимагає негайної реакції на рівні державних органів.


soltus1703: Привет
soltus1703: ох, прости, целый день был забит
soltus1703: не видел твоих сообщений
soltus1703: привет. если получится, то помогу. ты не против если в 17:00 я напишу? просто ч сейчас занят немного
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Rob23197
Предмет: Физкультура и спорт, автор: shabalin099
ЛЕГКАЯ АТЛЕТИКА
1. Какой метод тренировки специальной выносливости бегунов на 400м. будет наиболее эффективен на этапе предсоревновательной подготовки?
a. равномерный. d. анаэробно-гликолитический.
b. темповой. е. прогрессивно - нарастающий.
c. круговой.

2. Перечислить правильную последовательность подводящих упражнений при обучении технике метания копья.
a. бег с копьем, отведение копья на месте, бросовые шаги с линии контрольной отметки, обучение захвата снаряда, броски с места, броски с полного разбега.
b. обучение хвату копья, броски с места, с и.п. стоя боком, то же самое с и.п. скрестного шага, броски с места в цель, обучение отведению копья на месте и в движении, имитация бросковых шагов в медленном темпе, то же, но в быстром темпе.
c. обучение финальному усилию, имитация бросковых шагов в медленном, затем в быстром темпе, метание в цель, уточнение способа захвата копья.

3. Какие тесты следует применять для контроля и оценки абсолютной силы?
a. подтягивание на перекладине.
b. прыжок в длину с места.
c. динамометрия кисти и спины, приседания с весом.
d. измерение числа подъёмов туловища из и.п. лежа на спине за 1 минуту.

4. От каких факторов зависит быстрота?
a. от природных задатков.
b. от специальной силовой подготовленности.
c. от координации.
d. от методики тренировки.
e. от всего вместе.

5. Укажите правильное определение пульсовых зон по воздействию и ЧСС.
a. аэробная зона ЧСС 120-150 уд/мин.
i. аэробно-анаэробная ЧСС 155-175 уд/мин.
ii. анаэробное ЧСС 180 уд/мин. и выше
b. аэробная зона ЧСС 120-145 уд/мин.
i. аэробно-анаэробная ЧСС 150-180 уд/мин.
ii. анаэробное ЧСС 185 уд/мин. и выше

6. Какой вид установки стартовых колодок может быть рекомендован для применения при обучении школьников низкому старту.
a. растянутый. с. обычный.
b. сближенный. d. высокий.

7. По каким показателям можно оценить степени воздействия нагрузки?
a. по объему нагрузки.
b. по отказу занимающихся выполнять нагрузку.
c. по внешним признакам.
d. по величине ЧСС.

8. Что является критериями при определении величины нагрузки?
a. объем нагрузки.
b. интенсивность нагрузки.
c. длительность отдыха между повторениями нагрузки.
d. все факторы вместе.

9. Какую физическую подготовленность следует наиболее развивать у детей 7-12 лет?
a. скоростно-силовую.
b. выносливость.
c. гибкость.

10. Перечислить методы обучения.
a. словесный, наглядный, практический, совершенствования.
b. повторности, доступности,
индивидуальности, систематичности, наглядности.
c. игровой, групповой, фронтальный, переменный,

Огромное спасибо человеку, который это решит!​