Предмет: Физика, автор: mayeranika13

Тіло 2 год рухалось зі швидкістю 5 км/год, а потім 3 год зі швидкістю 6 км/год. Яка середня швидкість тілана всьому шляху? Результат подати у км/год.

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
2

Ответ:

Дано:

t1=2 часа

v1=5 км/ч

t2=3 часа

v2=6 км/час

Расстояние:

S1=2×5=10

S2=3×6=18

Vcp=10+18/2+3=5,6 км/час

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: 26pirozhulya