Предмет: Физика,
автор: peskovavala83
8. На випарювання рідкого аміаку витрачено 25,8 МДж енергії. Яку кількість аміаку
перетворили в пару? 9. Скільки енергії витратили на нагрівання спирту масою 2 кг від 28 до 78 °С і
подальшого утворення пари масою 330 г? Зобразіть цей процес на графіку.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Q = 12,6 МДж = 12,6·10⁶ Дж
L = 1,4·10⁶ Дж/кг - удельная теплота парообразования аммиака
______________________
m - ?
Q = L·m
m = Q / L = 12,6 / 1,4 = 9 кг
turchenkonazar31:
ой не на тот вопрос
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fire3335e
Предмет: Информатика,
автор: abdulhalekshabnam
Предмет: Українська література,
автор: nikaponatno
Предмет: Физика,
автор: Sofamos
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: potemkinavic