Предмет: Математика,
автор: balandaana4
618°. Купили 3 кг печива й 2 кг цуке- рок і заплатили 301 грн. Скіль- ки гривень коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 41 грн?
Ответы
Автор ответа:
2
Пошаговое объяснение:
два варіанти розв'язку задачі) познач відповідь найкращую дякую)
Приложения:


makardukh:
ааа
Автор ответа:
8
1)3*41=123(грн)-3 кг печива
2)301-123=178(грн)-вартість 2кг цукерок
3)178:2=89(кг)
Відповідь:1кг цукерок коштує 89 грн.
2)301-123=178(грн)-вартість 2кг цукерок
3)178:2=89(кг)
Відповідь:1кг цукерок коштує 89 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kolinkopolina3
Предмет: Литература,
автор: tokhtaryermukhammed
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhamilisarsenbaeva
Предмет: Математика,
автор: danishkinaelena