Предмет: Физика, автор: katerinadmitrieva722

порахуйте яка кількість теплоти необхідна щоб перетворити 2 кг снігу за температури -30 °С на воду температурою 0°С​

Ответы

Автор ответа: kvv20082008
11

Ответ:

Дано:

m = 2кг

t1 = -30°C

t = 0°C

л = 334000 Дж/кг

c = 2093 Дж/кг×°С (тут не впевнена чи правильна цифра, бо значення брала з інтернету. Може у вас в підручнику буде інша)

Q - ?

Розв'язання

(л - лямбда, просто я не знайшла позначку лямбдм)

Q = Q1 + Q2

Q = cm∆t + лm

Q = 2093 × 2 × (0-(-30)) + 334000 × 2 = 793 580 (Дж)

[Q] = Дж/кг*°с. × кг × °с + Дж/кг × кг = Дж + Дж = Дж

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: bogacana98