Предмет: Физика, автор: Stalin170

4. Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб розтанув лід масою 1,5кілограма, взятого за температури плавлення?

Ответы

Автор ответа: kvv20082008
0

Ответ:

498 000 Дж

Объяснение:

л - лямбда

л = 33200 Дж/кг

m = 1,5 кг

Q = лm

Q = 332000 × 1,5 = 498 000 (Дж)

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: andreykotelevs44