Предмет: Физика,
автор: oleg3class
2. Температура шматка алюмінія масою 2 кг 60°С. Яка кількість теплоти виділяється при його плавленні?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 2 кг
t₁ = 60 °C
λ = 3, 9 × 10^5 Дж/кг
найти: Q -?
Q₁ = C * m (t₂ - t₁) де с = 920 Дж/кг *°C питома теплоємність алюмінію
t = 660 °C -температура плавлення алюмінію
Q₁ = 920 * 2 * (660 - 60) = 1104000 Дж
Q₂ = m * λ де λ = 3, 9 * 10⁵ Дж/кг питома теплота плавління алюмінію
Q₂ = 2 * 3, 9 * 10⁵ = 780000 Дж
Q = Q₁+ Q₂
Q = 1104000 Дж + 780000 Дж = 1884000 Дж = 1884 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: anastasiaostrovskaa5
Предмет: Химия,
автор: 250718a
Предмет: Математика,
автор: dianadora0505
Предмет: Биология,
автор: Anonymous134
Предмет: Английский язык,
автор: BaII1n