Предмет: Физика, автор: bababoy50

СРОЧНООО, ДАЮ МНОГО!!!
1. Яка кількість теплоти витрачається на те, щоб розплавити 700 г меді взятої при температурі плавлення.

2. Температура шматка алюмінія масою 2 кг 60°С. Яка кількість теплоти виділяється при його плавленні?

3. Скільки випариться води при кипінні, якщо виділилось 46 мДж теплоти?

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

Объяснение:

1) теплота правления меди = 213 000 Дж

213 000 Дж * 0,7 = 149 100 Дж

2) теплота плавления алюминия 390 000 Дж

температура плавления 660 °С

уд теплоемксоть алюминия  900 Дж/кг

Кол во теплоты = 2* ( 660-60) * 900 = 1200 *900 = 840 000 Дж = 840 кДж

Кол-во теплоты для плавления 390 000 Дж *2 кг = 780 000 Дж = 780 кДж

Всего теплоты: 840 +780 = 1620 к Дж = 1,62 мДж

3) теплота парообразования 2 300 000 Дж

46 000 0000/2 300 000 = 20 кг

Похожие вопросы