1. Хто вирішував справи в суді? 2. Як позивач доводив свою правоту в суді? 3. Як визначалася вина людини в суді? 4. Яке покарання найчастіше передбачалося в законах царя Хаммурапі? 5. Яку відповідальність ніс суддя за своє рішення? 6. Які вимоги передбачалися щодо судді?
Ответы
Ответ:1 свідків (розшукувач і возний)
2 С помощью адвоката чи юриста
3Вина( умисел, необережність)
Виною в цивільному праві слід визнавати невжиття правопорушником всіх можливих заходів щодо запобігання несприятливих наслідків своєї поведінки, необхідних при тій мірі дбайливості і обачності, яка вимагалася від нього за характером лежачих на ньому обов'язків і конкретним умовам обороту. Відповідальність в цивільному праві настає при будь-якій формі і ступеня провини і застосовується як до громадян, так і до юридичних осіб.
Існує презумпція вини боржника: особа, яка порушила зобов'язання, вважається винною і несе відповідальність, якщо не доведе свою невинність.
4.Найвищою мірою покарання була страта, що в Законах царя Хаммурапі згадується понад ЗО разів, її видами було: спалення, втеплення, посадження на палю, повішання, розрізання на частини. Часто згадуються члєноушкоджувальні покарання (відрубування ноги, руки; відрізування носа, вуха, язика тощо). Практикувалося таврування злочинців.
Покаранням також було: обернення в рабство, конфіскація майна, заслання, грошові штрафи, відшкодування збитків.
5. Правовий статус судді передбачає як конституційно визначені гарантії незалежності та недоторканності суддів при здійсненні правосуддя, так і правову відповідальність за невиконання своїх обов’язків.
Объяснение: поставте будь ласка 5 зірок