Предмет: Химия,
автор: kipomatvii29
Обчисліть масову частку Натрію в ацетаті натрію (CH3COONa)
Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Мr(CH3COONa) = Ar(C) * 2 +Ar(H)* 3 + Ar(O) * 2 + Ar(Na) =
= 12 * 2 + 1 * 3 + 16 * 2 + 23 = 82
w(Na) = Ar(Na) / Мr(CH3COONa) * 100% = 23/82 * 100% = 28,05%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: hiecakikun
Предмет: Химия,
автор: anonymoushaker0112
Предмет: Литература,
автор: skater01
Предмет: История,
автор: lola33lolla
Предмет: Русский язык,
автор: tusj0815