Предмет: География,
автор: volkivskijo
Якою буде відстань на місцевості, якщо на глобусі, масштаб якого 1:50 000 000, ця відстань — 8 см.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1 : 50 000 000 =
= в 1 см 50 000 000 см = 500 000 м = 500 км
тогда 8 см = 500*8 = 4000 км
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: gnatjuk12345
Предмет: Українська література,
автор: matveychebotar19
Предмет: Английский язык,
автор: rvdmdvmxbz
Предмет: Русский язык,
автор: lyalyaDANTES
Предмет: История,
автор: 0662929337v